godny polecenia mechanik

Należy znaleźć uczciwego mechanika, gdyż to jedyna droga, aby naprawić nasz pojazd właściwie i profesjonalnie.
Jak dobrze wybrać warsztat i na co uważać?

Karta pojazdu w Wikipedii

godny polecenia mechanik
Karta pojazdu ? dokument wystawiany na konkretny pojazd, zawierający wszystkie niezbędne dane o pojeździe, jak i o właścicielu (zarówno o bieżącym, jak i o poprzednich).
Jest to urzędowy dokument w którym odnotowywane są także wszelkie zmiany w pojeździe ? przystosowanie auta do zasilania LPG, zmiany dow.
rejestracyjnego, parametrów technicznych pojazdu, dorobienia wtórników tablic rejestracyjnych itp.
Została wprowadzona 1 lipca 1999 roku na podstawie ustawy Prawo o ruchu drogowym.
Każdy pojazd mechaniczny zarejestrowany w Polsce po 1999 roku powinien posiadać kartę pojazdu (dla pojazdów zarejestrowanych przed 1999 rokiem nie jest wystawiana z wyjątkiem aut importowanych zza granicy).
Karta wydawana jest w formie książeczki o wymiarach podobnych do wymiarów paszportu i w okładce o kolorze burgundzkiego wina.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Karta_pojazdu

Mechanik od zadań specjalnych

Każdy warsztat samochodowy ma swoją specjalizacje, coś w czym są najlepsi - a przynajmniej tak twierdzą.
Jest niby sporo warsztatów, które zajmują się wszystkim, ale często nie na takim samym poziomie jak te wyspecjalizowane.
Zgodnie z zasadą, ze jak coś jest do wszystkiego to często jest do niczego. Na szczęście w sieci jest wiele serwisów ogłoszeniowych, gdzie warsztaty mogą zamieścić swoje wizytówki wraz ze specjalizacją i zakresem usług.
Ludzi szukający konkretnego warsztatu mają bardzo ułatwione zadanie.

Szukamy uczciwego warsztatu

Znaleźć dobry i uczciwy warsztat samochodowy to jak szukanie igły w stogu siana.

Niestety większość warsztatów jest nie rzetelna i mało uczciwa, a co za tym idzie klienci odwiedzają taki warsztat raz, zostawiają pieniądze i szukają innego mechanika. Kiedy szukamy mechanika często pytamy rodziny czy nie znają jakiegoś dobrego, niektórzy szukają opinii o danym warsztacie zanim się do niego wybiorą.

Jest to dobra taktyka, ale niestety w mniejszych miejscowościach jest mała szansa, że jakikolwiek warsztat ma opinię na Facebook lub G+ .

Często wiec nie pozostaje nic innego jak opierać się na poleceniach znajomych lub iść do mechanika 'w ciemno'..

Widok do druku:

godny polecenia mechanik