Krótko o olejku kardamonowym z Wiki

naturalne kremy z olejem różanym
Olejek kardamonowy jest to wyciąg z nasion kardamonu o właściwościach antyseptycznych i rozkurczowych.
Stosowany jako przyprawa oraz afrodyzjak.

Szeroko stosowany w aromaterapii, przemyśle perfumeryjnym, do aromatycznych masaży i kąpieli.

Działa pobudzająco i głęboko nawilżaŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Olejek_kardamonowy

Wikipedia i definicja kremu

Kremy - kosmetyki do pielęgnacji i ochrony skóry oraz włosów, stosowane bezpośrednio na skórę w celach pielęgnacyjnych. Występują w formie stałej lub półtłustej emulsji wodnotłuszczowej. W Polsce nie ma dokładnie sprecyzowanego określenia co do właściwości i konsystencji kremu, dlatego też zakres stosowania poszczególnych terminów zależy od odczuć indywidualnych i względów marketingowych.

Kremy są liczną grupą wyrobów, różnią się typem emulsji, składem i przeznaczeniem.

Zwyczajowo dzieli się je zgodnie z pełnionymi funkcjami na: nawilżające, półtłuste, podkładowe, przeciwzmarszczkowe, anti age, after sun, sportowe, ochronne lub w związku z obecnością składników czynnych na: azulenowe, ceramidowe, witaminowe.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Krem_(kosmetyk)

Produkcja kosmetyków naturalnych

naturalne kremy z olejem różanym Produkcja kosmetyków naturalnych opiera się na wykorzystaniu naturalnych składników służących do wytworzenia tego rodzaju kosmetyków według przyjętej receptury.
Dlatego kosmetyki naturalne posiadają bardzo wiele walorów.
Są one delikatne dla skóry i świetnie ją regenerują, a poza tym potrafią pięknie pachnieć dzięki temu, że zostały wytworzone w ściśle określony sposób. Wbrew pozorom kupno kosmetyków naturalnych jest bardzo proste.
Można je spotkać w odpowiednich sklepach kosmetycznych i zamawiać przez internet.
Kosmetyki naturalne mogą być także rozprowadzane w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a dzięki temu trafiać do sporej grupy klientów.
Najbardziej obeznani klienci mogą zamawiać różne kosmetyki naturalne pochodzące z najbardziej odległych części świata i często z nich korzystać..